Kansere Karşi Tarantula Cubensi̇s Mucizesi̇

Kansere Karşi Tarantula Cubensi̇s Mucizesi̇
0.0Ortalama Puan
Blogist Theme

Blogist wordpress teması bootstrap 3 altyapısı ile kodlanan blog/magazine temasıdır.

  Tarantula Cubensis bir örümcek türü olup zehiri son derece öldürücüdür. Ama deriştirme durumunda bu iş değişiyor. Hayvanlarda zehirin az dozajları tedavi edici olduğu keşfedilmiştir. Ülkemizde de aktif bir şekilde hayvanlar üzerinde kullanılıyor ve mastit, metrit, akciğer yangıları meme, fasial tümörler, rahim ağzı kanseri, siğil ve adını yazamadığım bir çok hastalık üzerinde önemli derecede başarı elde edilmiştir.

  İlacı neden insanlar üzerinde kullanmamıştık? Kimse buna cesaret edememişti. İlacın homeopatik etkisi aslında güvenebileceğimize bir işaretti ve bir çok veteriner hekim buna cesaret edip ailelerinde hastalık için kullandılar. Sonuç olarak gerçekten mucizeye tanık oldular. Kanser hastalarına burada umut bağlayıcı haberler vardı .

  İlacı kendi üzerimde denemeye başladım . Benim hastalığım kriptik tonsilit, siğil ve boyun fıtığıydı. İlacı göbekten 3 gün arayla derialtı uyguladım. Kriptik tonsilitten antibiyotik kullanmadan kurtuldum. Siğilim uygulamaya başladığım 9. günden itibaren tamamen yok oldu. Boyun fıtığım gerçekten inanamadığım şekilde iyileşme sağladı (Bu nasıl oldu ben de anlayamadım). Ve bir çok insana bu ilacı tavsiye ettim ve etkilerine şaşırdılar. Tarantula Cubensis için ülkemizde bilimsel bir çalışma yok. Ama olmasını istiyorum . Sizlere bilimsel olmayan bu çalışmayı bilgilerinize sunmak istedim. İlaca herhangi bir veteriner kliniğinden ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın …

  • Yazıyı Beğendin mi?  6

  Benzer Yazılar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *
  *